سلام ممنون از حُسن نظرتون منظور من از این نوشته، حذف زبان …

Comment on تلگراملا چیست؟! by POORiA Haddad.

سلام
ممنون از حُسن نظرتون
منظور من از این نوشته، حذف زبان محاوره ای از نوشتار فارسی نبود! که این کار نه ممکن هست، و نه موضوعیت دارد.
بیشتر هدفم، تاکید بر صحیح نوشتن املای کلمات بود و اینکه نوشتار محاوره ای از نوشتار معیار فاصله زیادی نگیره. اگر قرار باشه تمام سایت ها مطالبشون با زبان نوشتار معیار باشه، جذابیت مطالعه اون از دست میره و مثل این هست که در همه حال مشغول خواندن مطالب یک خبرگزاری یا سایت رسمی باشید. اما زبان نوشته ی محاوره ای هم نباید فاصله زیادی از زبان معیار داشته باشه و به سخیف نوشتن نزدیک نشه.
در ضمن نمیشه گفت که این نوع نوشتار، تاثیر منفی روی سئوی سایت من داره. چراکه همونطور که جست و جو با زبان معیار انجام میشه، با زبان غیر معیار هم انجام میشه.
البته که من توی نوشته هام خیلی از زبان معیار فاصله نگرفتم. اگرچه برای من ساده تر هم هست که به زبان معیار بنویسم، اما نظرم اینه که اون نوع نوشتار برای این فضا جذابیت کافی رو نداره.

Recent Comments by POORiA Haddad

پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
سلام
از چه سیستم عاملی استفاده میکنین؟
اگه از ویندوز ۱۰ استفاده میکنین، نیازی به نصب آنتی ویروس نیست. خود سیستم عامل آنتی ویروس defender داره که قدرتمند هست به اندازه کافی.
گزینه renew به معنی تمدید لایسنس نرم افزار هست. یعنی اگه میخواید از برنامه استفاده کنید، مبلغ تعیین شده رو پرداخت کنین که بتونید قانونی ازش استفاده کنید.
در مورد سوال اولتون، اگه همون آنتی ویروس رو مجدد نصب کنید، متوجه میشه که ۲۰ روز باقی مونده و تاثیری نداره (مگر اینکه کرک شده باشه)، اما اگه آنتی ویروس دیگه ای باشه، به این مربوط نیست.


پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
خواهش میکنم، این پُست رو برای همین کار گذاشتم.
همونطور که خانم آیت هم گفتن، اگه از ویندوز ۱۰ استفاده میکنید، منوی استارت رو باز کنین و تایپ کنید Add or remove programs. بعد توی قسمت App & features میتونید هر برنامه ای رو که خواستید، uninstall کنید.


پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
سلام مجدد
به سیستم گلستان کدوم دانشگاه میخواید متصل بشید؟
دقت کنین که اول آدرس باید https:// باشه… اگه فقط http:// هست، یک s هم اضافه کنید که مسئله امنیتیش حل بشه. من برای سیستم گلستان با اینترنت اکسپلورر توی بررسی که مجدد انجام دادم، مشکلی ندیدم.


پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
سلام
مشکلی نیست. این پیام به خاطر این هست که سایت گلستان از سیستم https استفاده نمیکنه. اما مشکلی توی کار شما ایجاد نمیکنه.
شما روی قسمت More Information کلیک کنید.
بعد بخشی رو می بینید که اونجا میتونید بگید به این سایت اعتماد دارید و جزو لیست قابل اعتمادها قرارش بدید. روی اون گزینه که کلیک کنید، سایت همیشه باز میشه و مشکلی نداره.


پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
خواهش میکنم
خوشحالم که مشکلتون حل شد
سلامت باشین


3+