سلام ممنون از حُسن نظرتون منظور من از این نوشته، حذف زبان …

Comment on تلگراملا چیست؟! by POORiA Haddad.

سلام
ممنون از حُسن نظرتون
منظور من از این نوشته، حذف زبان محاوره ای از نوشتار فارسی نبود! که این کار نه ممکن هست، و نه موضوعیت دارد.
بیشتر هدفم، تاکید بر صحیح نوشتن املای کلمات بود و اینکه نوشتار محاوره ای از نوشتار معیار فاصله زیادی نگیره. اگر قرار باشه تمام سایت ها مطالبشون با زبان نوشتار معیار باشه، جذابیت مطالعه اون از دست میره و مثل این هست که در همه حال مشغول خواندن مطالب یک خبرگزاری یا سایت رسمی باشید. اما زبان نوشته ی محاوره ای هم نباید فاصله زیادی از زبان معیار داشته باشه و به سخیف نوشتن نزدیک نشه.
در ضمن نمیشه گفت که این نوع نوشتار، تاثیر منفی روی سئوی سایت من داره. چراکه همونطور که جست و جو با زبان معیار انجام میشه، با زبان غیر معیار هم انجام میشه.
البته که من توی نوشته هام خیلی از زبان معیار فاصله نگرفتم. اگرچه برای من ساده تر هم هست که به زبان معیار بنویسم، اما نظرم اینه که اون نوع نوشتار برای این فضا جذابیت کافی رو نداره.

Recent Comments by POORiA Haddad

پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
سلام
اگه از اتصالتون به اینترنت مطمئن هستید، یکبار هم با وی+پ+ی ان یا فی+لتر شکن امتحان کنید. ممکنه سرورها روی آی پی های ایران بسته باشن و با این کار بتونید متصل بشید.


پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
خواهش میکنم، سلامت باشین


پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
سلام
مشکل باتری لپ تاپ شما یک مسئله عادی هست و اونم اینکه باتری کارایش رو از دست داده و باید عوض بشه. به صورت معمول باتری های لپ تاپ بین ۳ تا ۵ سال (بسته به نوع اونها) عمر میکنن و بعد از اون به خاطر مستهلک شدن مواد شیمیایی داخل اونها دیگه امکان شارژ شدن ندارن و باید عوض بشن. این مسئله عادی هست و با توجه به مدل لپ تاپ شما فکر میکنم که عمر زیادی کرده باتری لپ تاپ شما. مشکل دیگه ای وجود نداره.


پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
سلام
این طوری که توضیح دادید، احتمالا برنامه ی deep freez روی سیستم شما نصب هست. برنامه ای که معمولا توی کامپیوترهای سایت های دانشگاهی نصب میشه تا بعد از هر بار ریست یا خاموش شدن کامپیوتر، برنامه هایی که توی اون نوبت روش نصب شدن رو حذف میکنه.
اسم این برنامه رو توی سیستمتون سرچ کنین ببنین آیا همچین برنامه ای (یا برنامه مشابه اون) دارید یا نه و اگر مایل به استفاده ازش نیستید، اونو غیرفعال کنین


چگونه در استارتاپ ویکند ایده مطرح کنیم؟ + ویدیو ارائه
سلام دوست عزیز
بهتون تبریک میگم. اینطوری که تعریف کردید باید وسیله ی خیلی خوبی باشه و اینکه دنبال کارش هستین عالیه!
حتما خوشحال میشم گزارش هاش رو ببینم
میتونید به آدرس زیر به من ایمیل بزنید:
haddad.pooria@yahoo.com


3+