سلام ممنون از حُسن نظرتون منظور من از این نوشته، حذف زبان …

Comment on تلگراملا چیست؟! by POORiA Haddad.

سلام
ممنون از حُسن نظرتون
منظور من از این نوشته، حذف زبان محاوره ای از نوشتار فارسی نبود! که این کار نه ممکن هست، و نه موضوعیت دارد.
بیشتر هدفم، تاکید بر صحیح نوشتن املای کلمات بود و اینکه نوشتار محاوره ای از نوشتار معیار فاصله زیادی نگیره. اگر قرار باشه تمام سایت ها مطالبشون با زبان نوشتار معیار باشه، جذابیت مطالعه اون از دست میره و مثل این هست که در همه حال مشغول خواندن مطالب یک خبرگزاری یا سایت رسمی باشید. اما زبان نوشته ی محاوره ای هم نباید فاصله زیادی از زبان معیار داشته باشه و به سخیف نوشتن نزدیک نشه.
در ضمن نمیشه گفت که این نوع نوشتار، تاثیر منفی روی سئوی سایت من داره. چراکه همونطور که جست و جو با زبان معیار انجام میشه، با زبان غیر معیار هم انجام میشه.
البته که من توی نوشته هام خیلی از زبان معیار فاصله نگرفتم. اگرچه برای من ساده تر هم هست که به زبان معیار بنویسم، اما نظرم اینه که اون نوع نوشتار برای این فضا جذابیت کافی رو نداره.

Recent Comments by POORiA Haddad

پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
سلام
اولا اگه از ویندوز ۱۰ استفاده می کنین، پیشنهاد میکنم node 32 رو حذف کنید و به جاش از دیفندر که آنتی ویروس پیش فرض ویندوز ۱۰ هست استفاده کنین.
اما در غیر اینصورت، آپدیت نباید مشکلی داشته باشه… آپدیت همزمان با اتصال به وی پی ان یا فی+لتر شکن رو امتحان کردین؟


چگونه در استارتاپ ویکند ایده مطرح کنیم؟ + ویدیو ارائه
ممنونم، سلامت باشی
بله، البته این نکته رو توجه کنین که از ایده ها مهمتر، نحوه پیاده کردن کار و تجربه کاربری خوب برای مصرف کننده نهایی هست. اگر شما بتونید بهتر اجرا کنید، مشتری بهتر هم پیدا میکنید.


چگونه برنامه ریزی کنیم و به هدف برسیم+دانلود PDF جدول
سلام
ممنونم از حُسن نظرتون
راهکار پیشنهادیم به شما این هست که “تصمیم” بگیرید!
یک نکته جالب رو توجه کنین. ریشه انگلیسی کلمه “تصمیم”، به معنی بُریدن و کنار گذاشتن هست! یعنی شما باید گذشته رو کنار بذاری، از تنبلی یا هر چیز دیگه ای که شما رو از هدفتون دور میکنه ببرید و حرکت کنین. مطمئن باشین تا وقتی حرکت نکردین، چیزی قرار نیست تغییر کنه. از ذهنتون شروع به تغییر کنین. همه دنیا اون چیزی نیست که شما فکر میکنین. بزارید ذهنتون بزرگ تر تصور کنه. سعی کنید از ریزبینی توی مشکلات دست بردارین. قبلا مطلبی نوشته بودم با عنوان “وقتی از بالا به قضیه نگاه میکنم” که توصیه میکنم بخونیدش.


پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
سلام
اگر از ویندوز ۱۰ استفاده میکنین، این مراحل رو انجام بدین:
۱- توی منوی استارت سرچ کنین defender و برنامه Windows defender security… رو باز کنین
۲- آیکن اول نوشته Virus & threat protection و پایینش گزینه Turn on داره. دکمه Turn on رو کلیک کنین
۳- سمت راست اونها چند تا گزینه دیگه هم وجود داره که اگر میخواید حفاظت از سیستم کامل باشه، میتونین اونا رو هم روشن کنین


پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
سلام
سال نو شما هم مبارک و همراه با خبرهای خوش
صفحه ی ورودی اطلاعات برای لوگین شدن رو میبیند و بعد از ورود اطلاعات وارد سایت اسکایپ میشید؟ یا زمان دیگه ای؟ این مورد رو بگید
اما به یک موضوع دیگه هم توجه داشته باشین، اونم اینکه بدون استفاده از وی پی ان، بخش هایی از ورود (تایید اطلاعات ورودی تون مثل پسورد و یوزرنیم، انجام نمیشه). به خاطر همین بهتره که زمان لوگین کردن، از وی پی ان استفاده کنید.
در ضمن اگر نسخه قدیمی اسکایپ رو داشته باشید، برای به روز رسانی شما رو به وب سایت اسکایپ میبره. پس اگر نسخه قدیمی دارید، قبلش (از سایت اسکایپ یا سایت های فارسی) نسخه جدید رو دانلود و نصب کنید، بعد امتحان کنین تا مشکل حل بشه.


3+