صفر تا صد یاس سبز-قسمت ۲

صفر تا صد یاس سبز-قسمت ۲

GreenYas یاس سبز فتویاس واکنشگرا

بعد از راهی که تا قسمت قبل اومدیم، جلسات زیادی گذاشتیم برای اینکه آینده شرکت رو توی ذهن خودمون ترسیم کنیم. اینکه قرار هست به چه سمتی بریم، برنامه هایی که می نویسیم چطور باشه، روابط بین خودمون در آینده از ریز جزئیات دستمزدها تا مسائل بزرگتر و به طور کلی، آئین نامه ی داخلی شرکت رو تنظیم کردیم.

تصمیم بر این شد که کار روی برنامه ها رو برای سه گروه از مشتری ها ادامه بدیم: مدیران مراکز تجاری برای تبلیغات و برندینگ در مجتمع ها، مدیران شهربازی های سرپوشیده برای تولید بازی های قابل استفاده در این مکان ها و صاحبان تالارها برای تولید محصولات مربوط به مراسم ها.

یکی از ویژگی های محصول فتویاس از شرکت یاس سبز این هست که به خاطر اینکه برنامه های مورد استفاده از صفر تا صد به دست خودمون توسعه پیدا کرده، دست ما برای شخصی سازی محصولات نرم افزاری و ایجاد هر تغییری که مد نظر مشتری باشه، کاملا باز هست. یعنی می تونیم هر طرحی رو که مشتری مد نظرش داره، پیاده سازی کنیم و این باعث میشه که بتونیم از هر حوزه ای برای ارائه کارمون استفاده کنیم. کاری که در واقع انجام دادیم و حوزه های مشتری هامون رو گسترش دادیم.

در حال حاضر با مشتری هایی از طیف های مختلف در حال صحبت هستیم و برای هر کدوم محصول مربوط به همون طیف کاری رو ایجاد میکنیم. البته تعریف از خود کار درستی نیست، ولی فقط به سبب اینکه این متن یه خاطرست اشاره می کنم که خداروشکر محصول فتویاس به حدی جذابیت برای مشتری های ما داشته که هر کدوم (از خُرد تا کلان) استقبال خیلی خوبی ازش کردن و طرح ها و ایده های جدید هم از ما خواستن.

امیدوارم که توی روزهای آینده، خبرهای خوبی به خوبی های تا اینجای کار یاس سبز اضافه بشه، و توی یه قسمت دیگه از این سری، اونها رو براتون مطرح کنم.

ادامه دارد…

0

7 دیدگاه

  1. اضافه کردن تحرک در کنار بازیهای هوشمند،هم آن ها را جذاب تر و هم مفیدتر میکنه.ایده جالبیه !
    البته اون بازی مورچه و پبتزا که حرف نداشت 🙂
    به امید توفیقات روز افزون

    0
    View Comment

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *