در start up بجز idm و amd catalystچیز دیگه ای …

Comment on پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری by عرفان.

در start up بجز idm و amd catalystچیز دیگه ای نبود.بخش process هم بجز فایلهای سیستمی (که چیزی ازشون نمیدونم) فایلای یوزر رو گشتم ولی چیزی با اون اسامی پیدا نشد و اکثرا اشنا بودن برام.حتی تیک all users زدم.open location دادم همه رو و اکثرا توی فایل system 32 پیدا میشن.هست ولی پیدا نمیشه!
با پاک کردن موزیلا بدون اطلاعی سیستم خود به خود ریست شد و دیگه با safe finder شروع نمیکنه.اما همچنان اپدیتو برام میده که فقط با تسک منیجر میشه حذفش کرد.البته باز قبلش نگاهی انداختم چیزی در process نبود.
به هر حال ممنون از جوابی که دادید.بایدو استفاده شد و فعلا ایرادایی که گفتم ندیدم.اما با وجود اینکه آپدیتر دست وردار نیست(!) ممکنه اسیب جدی به ویندوز بزنه؟(هنوز مشکلی که راجب نرمافزارهای پین شده گفتم پابرجاست و از قسمتای دیگه خبری ندارم)

عرفان Also Commented

پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
درود اقا پوریا خواستم بازهم تشکر کنم ازتون گفتم شاید هرزنامه بشه.
اما مشکل تبلیغات توی سایت ها رو با یکسری افزونه حل کردم.البته این مشکل نباید به وجود میومد ولی به هرحال در موزیلا با no script حل شد چه در سایتهای داخلی چه خارجی.
اگر مرورگر بایدو همچین افزونه ای داشته باشه عالی میشه.
بازهم ممنون


پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
بله با ۳۶۰ انجام شد.
فقط به عنوان اخرین مورد:بعضی از سایتها که وارد میشم تبلیغاتی مربوط به سایتای خارجی گوشه کناره ی صفحه باز میشه.حتی توی سایت شما این اتفاق افتاد که در یکی از کادرهای “نوشته های دیگر” یکی از همین تبلیغات جای گرفته بود!باز هم میگم از …شکن استفاده نمیشه
همچنین توی خیلی از سایتهای مربوط به سخت افزار و لوازم دیجیتالی داخلی تبلیغاتی با ((محتوای مربوط به موضوع سایت)) گذاشته شد که سایتهای خارجی چیزش شبیه به اون رو به فروش گذاشتن.
این یعنی ip بنده داره ردگیری میشه؟!
این مشکل با اسکن کامل سیستم هم درست نشد.تنظیماتی رو باید از مرورگر تغییر بدم؟لازم به ذکر هست که تبلیغات درباره ی هرچیزی که فکر کنید هست و از سایتهایی که یکبارهم بازدید نشده دیدم.
بروز این مشکل هم زمان با اولین چیزی بود که گفتم خدمتتون اما ابتدا به اون مشکل پرداختم


پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری
ببخشید یکجا نگفتم.
مورد دومی متاسفانه محلشو خوب یادم نیست.امیدوارم با اسکن کامل از بین بره.ولی دقیق نمیدونم چرا خود به خود از حالت اجرا دراومدن…امیدوارم مشکلی ایجاد نکنه واینکه این ۲ در قسمت یوزر system معرفی شده بودند
بازم ممنون از توجهتون مشکل برنامه ی پین حل شد.فقط فایل متوقف شده رو پاک کنم و بس؟


3+