یاس سبز-قسمت ۵+ویدیویی از نتیجه ۱۰ ماه کار

یاس سبز-قسمت ۵+ویدیویی از نتیجه ۱۰ ماه کار

امروز بعد از حدود ۱۰ ماه از ثبت رسمی شرکت یاس سبز و البته حدود ۱ سال تحقیقات، امکان سنجی و برنامه نویسی قبل از ثبت رسمی، به جایی رسیدیم که میشه بهش گفت “افزایش سطح فروش”..

همه کسب و کارها یک مدت زمانی رو برای رسیدن به بلوغ نیاز دارند. این زمان هم برای مدیران و اعضای هیئت مدیره و کارمندان لازم هست تا بتونن به قولی “روی کار سوار بشن” و به اوضاع مسلط بشن، و هم برای رسیدن سطح کار به یک لول قابل قبول و مشتری پسند.

هم من و هم دوستان همکارم، متفق القول هستیم که تجربه امروزمون نسبت به چیزی که قبل از تاسیس شرکت داشتیم، تفاوت چشم گیری داشته و حالا خیلی بیشتر شده. همینطور بعد از فروش های اخیر و با توجه به فیدبک هایی که از مشتری های مختلف داشتیم، نرم افزار ارتقا خیلی خوبی پیدا کرده و البته این ارتقا ادامه دار خواهد بود.

توی ویدیویی که در ادامه می بینید، تعدادی از کارهای جدید شرکت در محصول فتویاس نمایش داده شده. این کارها شامل: بازی های واکنش گرا نصب شده در محیط های واقعی، منوها، امکان دسترسی به بخش های پخش فیلم و تصاویر بدون نیاز به استفاده از کامپیوتر، فرش گل مجازی، برنامه های سفارشی تبلیغاتی و … هستند. و البته یکی از بخش هایی که به تجربه، استقبال زیادی از اون میشه (یعنی فیلم بازی واکنشگرا) هم در این ویدیو نمایش داده شده.

پ.ن: از این قسمت “صفر تا صد یاس سبز” به بعد، تصمیم گرفتم که بخش “صفر تا صد” رو از عنوان حذف کنم. چون عنوان رو طولانی میکرد و جایی برای نوشتن عنوان محتوای مطلب باقی نمیگذاشت 😉

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *